download 2020 06 25T180038.720

زیبایی چقدر در طراحی سایت مهم است؟

قبل از طراحی سایت ایجاد تمایز بین جذب بازدیدکننده و حفظ او اهمیت زیادی دارد. سایت هایی که حرفه ای طراحی می شوند، می توانند در عین جذب کاربران اینترنتی، آنها را حفظ کنند. اما اگر اصول صحیح طراحی در آن رعایت نشده باشد، ممکن است در کوتاه مدت بتواند تعداد زیادی بازدیدکننده را جذب کند، اما در نهایت آنها را از دست می دهد و قادر به حفظ آنها نیست.

اگر یک وب سایت بیش از حد زشت باشد، بازدیدکننده بی تردید پس از مدت کوتاهی آن را ترک می کند و دیگر وارد سایت نمی شود. سایت هایی که عناصر بصری ندارند، نمی توانند بازدیدکنندگان را حفظ کنند. تصاویر نقش زیادی در جذب مخاطب دارند که در کمتر از 5 ثانیه ایفای نقش می کنند.

یک حرکت نزولی برای رشد وب سایت، این است که هیچ یک از صفحات از عناصر بصری خالی نباشد. تمامی صفحات باید از عناصر زیباشناختی برخوردار باشند. ظاهر زیبای سایت می تواند بازدیدکننده را برای مدت زمان بیشتری در سایت نگه دارد. طراحی سایت به نحوی که بتواند اولین برداشت بازدیدکنندگان را به نحو موثری هدایت کند، تاثیر زیادی در افزایش رتبه سایت و جذب مخاطبان بیشتر دارد و شاید از آن به عنوان راه حلی سنجیده برای به نمایش گذاشتن خدمات و محصولات آنلاین نام برد.

طراحی زیبای سایت می تواند مخاطب را در همان ثانیه های اول جذب کند. اما نباید فراموش کرد که حفظ مخاطب برای بلند مدت به محتوای مناسب در تمامی صفحات سایت نیاز دارد. این دو مطلب باید همزمان با هم رعایت شود. در این صورت است که سایت می تواند محصولات و خدمات خود را معرفی کند

download 2019 12 03T050110.231

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

شما همچنین می توانید ...

مطالب پر بازدید و محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.