restaurant online ordering e1409828741818

شرکت طراح وب

مجموعه شرکت طراح وب سریع ترین و مقرون به صرفه ترین روش راه اندازی یک وب سایت استفاده از بستر متن باز – اوپن سورس است. مزیت استفاده از ده ها و صد ها هزار خط کد برنامه نویسی رایگان، وجود انبوهی از قالب های گرافیکی، ماژول ها و پلاگین های کاربردی رایگان یا ارزان قیمت می تواند در زمان محدود بهترین نتیجه را برای دستیابی به هدف شما فراهم آورد.

با گسترش محبوبیت و اقبال عمومی در استفاده از وب سایت برای کاربران باعث افزایش کمی و کیفی سیستم های مختلف شده است.

  • سایت های شرکتی / تجاری به عنوان نمونه برای راه اندازی سایت یک کسب و کار به جای طراحی سایت از پایه می توان از سیستم های مدیریت محتوا / CMS استفاده نمود. توصیه ما در میان انواع مختلف CMS های متن باز مانند وردپرس، جوملا یا دورپال استفاده از سیستم متن باز پر مخاطب وردپرس / WordPress است. این سیستم پشتیبانی مناسبی از زبان فارسی داشته و طرفداران و کاربران بسیار زیادی در ایران دارد.
  • فروشگاه های آنلاین توصیه ما برای فروشگاه های آنلاین مبتنی بر سیستم های متن باز از بین ووکامرس، پرستاشاپ و مجنتو سیستم فروشگاهی ووکامرس / Woocommerce است. این سیستم فروشگاهی بدون هسته مستقل و مبتنی بر سیستم مدیریت محتوای متن باز وردپرس است. اتصال فروش به سیستم مدیریت محتوای مشهور وردپرس می تواند باعث یکپارچگی محتویات سایت و فروشگاه شود.
  • ژورنال های علمی / انتشارات دانشگاهی توصیه ما برای ژورنال های علمی – دانشگاهی و انتشارات های دانشگاهی استفاده از سامانه متن بازOJS / Open Journal Systems است. سیستم مدیریت و انتشار مقالات OJS توسط چند دانشگاه و با حمایت دولتی کانادا برای مدیریت و چاپ ژرنالهای علمی به صورت آنلاین و متن باز طراحی و پیاده سازی شده است. این سیستم توسط موتور جستجوی گوگل و به صورت تخصصی Google Scholar توصیه شده و به خوبی ایندکس می شود.
  • کنفرانس های علمی توصیه ما برای کنفرانس های علمی، تخصصی و دانشگاهی استفاده از سامانه متن باز OCS / Open Conference Systems است.

جهت سفارش وب سایت میتوانید بصورت رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید