webdesigniran services

اهداف و نگرش های طراح وب

طراح وب با اجتناب از تبلیغات مرسوم و ایجاد هیاهوی تبلیغاتی سعی کرده است تا در عرصه های مختلف همواره محصولات مناسب، کارا و به روز، طراحی نموده و با پیاده سازی حرفه ای و بی نقص محصول، کار را برای خدمات پس از فروش و پشتیبانی تسهیل نماید.

طراح وب مفتخر است تا همواره، از ابتدا تا هم اکنون؛ تجربه استفاده از متخصصین زبده و کارآزموده که غالبا در دوران تحصیل علاوه بر دریافت مدارک و طی مدارج علمی موفق به کسب افتخارات و موفقیت های تحقیقاتی و پژوهشی نیز شده اند را دارا باشد. این افراد با همکاری به شیوه های منعطف و غیر متعارف در کنار یکدیگر بازوهای پرتوانی هستند که می توانند در ارائه سرویس های مختلف به شیوه ای غیر تداخلی به فعالیت بپردازند تا نتایج حرفه ای فعالیت هایشان در غالب سامانه های نرم افزاری استاندارد و به روز منعکس گردد.

تخصص های طراحی وب ایران

بیش از ده سال تجربه ارائه نرم افزارها، سخت افزارها، سامانه های رباتیکی و موارد مشابه ما را برای تهیه راه حل های جامع و سازمانی و ارائه خدمات بر روی بسترهای مختلف آماده نموده است. ارائه سامانه های نرم افزاری – سخت افزاری مبتنی بر راه حل های جامع و سازمانی ما را به مشاورانی تبدیل کرده است که علاوه بر تولید محصول از چگونگی نحوه تولید تا استفاده در کنار مشتری قرار می دهد.

ارائه نرم افزار برای پیمانکاران بزرگ و هدایت پروژه به سمت راه حل های نوین از تخصص های امروز مرکز نیز می باشد. شناخت کامل و سریع از ویژگی ها و درخواست های کارفرمای اصلی، بررسی نیازهای فعلی و آیندهٔ ایشان، امکان سنجی و آنالیز محیطی در غالب پیمانکار یا مشاور و یا مشاور پیمانکار از تخصص های ما می باشد.

واضح است که مهارت در طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای محصول محور یا مبتنی بر راه حل های جامع و سازمانی بر روی بسترهای مختلف مانند Desktop، وب، موبایل، دستگاه های قابل حمل، کیوسک، سخت افزارهای جانبی، ماشین آلات صنعتی یا ربات های هوشمند و موارد مشابه علاوه بر نیاز به تخصص، وامدار تجربه اجرایی است.

نتیجه انتخاب یک پیمانکار اشتباه فقط محصول نامناسب نیست. متاسفانه انتخاب یک پیمانکار بی تجربه یا غیر حرفه ای با طراحی های مرسوم، بدون دید وسیع و عدم اشراف به دانش های جانبی ریز و تاثیر گذار مانند طراحی واسط کاربر مناسب و مرتبط به موضوع پروژه، عدم استفاده از آخرین ابزارهای توسعه قابل اعتماد، عدم استفاده از فرآیندهای بومی سازی شده و بسیاری از موارد مشابه می تواند به سادگی تمام پروسه تولید محصول یا محصولات را دچار مشکل کرده و کل پروژه را از حرکت باز دارد.

تجربه سال ها ارتباط مستقیم با کاربران مختلف با سطوح دانش متفاوت و سطح درخواست های گوناگون و تجربه در نصب، راه اندازی و پشتیبانی نرم افزارهای خاص منظوره بر روی بسترهای مختلف اعتماد و نظر مثبتی را برای مشتریانمان به وجود آورده است که می توانند بر روی نظرات و محصولات طراحی وب ایران اعتماد ایجاد نمایند.