Mob2 1

چرا باید یک وب سایت داشته باشیم؟

چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

این مطلب تا چند سال پیش برای همه قابل درک نبود که یک وب سایت چقدر میتونه توی کسب و کار شما تاثیر داشته باشه ولی به لطف گوشی های هوشمند و گسترش اینترنت امروزه دیگه این مطلب برای همه روشن بوده در اینجا به صورت کلی به امتیاز های این بستر و عوامل موثر بر داشتن یک وب سایت موفق صحبت خواهیم نمود.

برنامه نویسی و ساخت اپلیکیشن های اندروید و iOS و طراحی سایت امری بسیار تخصصی بوده که اگر این بستر توسط افرادی که با تکنولوژی روز و استاندارد های اعلام شده از سوی موتور های جستجو مثل “google” آشنا نباشند تمامی هزینه هایی که برای ساخت و طراحی وب سایت پرداخت شده از بین خواهد رفت و همچنین تمامی هزینه هایی که برای دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات پرداخت شده از بین خواهد رفت.

web design coimbatore

دلایل زیادی برای داشتن وب سایت وجود دارد، از جمله آن ها عبارت اند از:

۱- وب سایت در نقش بروشور و کاتالوگ آنلاین

کاتالوگ و بروشور کسب و کار شما در ۲۴ ساعت امکان ارائه شدن به مشتریان را خواهد داشت. این را مقایسه کنید با هزینه های گزافی که تاکنون برای تهیه و توزیع بروشورهای کاغذی انجام داده اید تا به ارزش وب سایت بیشتر پی ببرید.

۲- نمایش حرفه ای بودن و ارزش کسب و کار

اگر شما وب سایت داشته باشید می توانید از ایمیل وب سایت خود برای ارائه به مشتریان استفاده نمایید که شکل بسیار حرفه ای تری دارد نسبت به این که در ارتباطات خود از ایمیل های شخصی مانند سرویس های جی میل و یاهو استفاده نمایید.

۳- با وب سایت در معرض دید مشتریان بیشتری قرار بگیرید

طبق آمارها هر روز حدود بیش از ۲٫۵ میلیارد نفر از اینترنت استفاده می کنند و اگر شما در این فضای آنلاین حضور نداشته باشید عملاً امکان استفاده از فرصت دیده شدن در اینترنت را از دست خواهید داد . من که فکر می کنم همین یک دلیل ما رو قانع میکنه که چرا باید وب سایت داشته باشیم !

۴- فرصت اثرگذاری روی مشتریان بالقوه

با حضور در فضای آنلاین شما این فرصت فوق العاده را خواهید داشت که مشتریان خود را با ارائه و معرفی موثر خدمات و محصولات خود جذب نمایید.

۵- وب سایت در نقش واحد خدمات مشتریان ۲۴ ساعته

وقتی شما محتوای متناسب با نیاز کاربران وب سایت خود را تهیه و منتشر می نمایید دیگر لازم نیست تا آن ها برای پرسیدن سوالات خود به محل شما مراجعه حضوری نمایند و یا حتی تلفن بزنند.

شما همچنین می توانید ...

مطالب پر بازدید و محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.