webhosting image

نکات مهم از تاثیرهاست درطراحی سایت

یکی از ملاک های انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت کیفیت سخت افزارهایی است که آن ها در هاستینگ خود استفاده می کنند، چون تاثیر هاست در طراحی سایت بر کسی پوشیده نیست. برخی از موارد مهم از تاثیر هاست در طراحی سایت را در اینجا مورد بررسی قرار دادیم:

webdesign dpc86654229 1200x608 1024x519

سرعت در لود شدن سرور

زمان بارگزاری سرور و سرعت خوانده شدن فایل های شما از اهمیت خاصی برخوردار است.برای تحقیق در این زمینه دو حالت مختلف مورد بررسی قرار می گیرند.
حال اول و مهمتر به زمان و سرعت برقراری ارتباط با سرور و حالت دوم به سرعت لود شدن قالب ها اختصاص دارد.در مورد حالت دوم در تاثیر هاست در طراحی سایت می توان اهمیت قالب، نحوه کد نویسی و فشرده بودن استایل‌ ها و… را ذکر کرد که نحوه پیاده سازی آن ها افزایش سرعت را برای شما در پی خواهد داشت.

موتورهای جستجو مخصوصا گوگل اهمیت سرعت بارگزاری صفحات وب سایت در سئو را بارها و بارها ذکر کرده اند.گرچه سرعت و سنگینی فایل برای روبات های آن ها معنا و مفهوم خاصی ندارد، اما در هر صورت آن را یک ملاک اساسی در رتبه بندی وب سایت ها قرار می دهند.

اگر وب سایت شما توسط یک هاستینگ ضعیف پشتیبانی شود، شک نکنید که در لیست سیاه موتورهای جستجو قرار خواهید گرفت، چون آن ها در رتبه بندی سرعت لود شما برای سایرین را در نظر می گیرند و نه برای ابر روبات های خود

استفاده کردن از هاست رایگان

بیشتر شرکت های طراحی سایت معتبر خود هاستینگ پروژه های انجام شده را بر عهده می گیرند و شما برای طراحی سایت شرکتی خود نیازی به گشت و گذار در اینترنت برای یافتن هاستینگ مناسب نخواهید داشت

اما حتی اگر خود بعد از آموزش طراحی سایت برای ایجاد یک وب سایت بسیار مبتدی و سطح پایین دست به کار شده اید، برای طراحی سایت رایگان از صفر تا صد اصراری نداشته باشید و برای سود دهی بیشتر و هزینه ی کمتر از هاست رایگان استفاده نکنید، چون بر خلاف ظاهر اولیه تصمیم، این کار در آخر به ضرر شما تمام خواهد شد.تاثیر هاست در طراحی سایت بسیار زیاد است و با صرفه جویی های بی مورد در این زمینه متحمل ضرر و زیان خواهید شد.
بسیاری از این دسته هاستینگ ها زمان خروج از سرویس دهی بالایی دارند و وب سایت شما را برای مدت زمانی طولانی از دسترس کابران خارج نگه می دارند.

زمان خروج از سرویس دهی در تاثیر هاست در طراحی سایت

در زمان انتخاب یک هاستینگ برای پشتیبانی خود حتما در مورد زمان خروج از سرویس دهی آن ها سوال کنید.پیش آمدن مشکل در بهترین نوع سرویس دهی نیز محتمل است اما درصد این موضوع بسیار اهمیت دارد.شرکت مورد نظرباید برای شما سقف معینی تعیین کند و بگوید که بیشتر از میزان ساعتی مشخص در ماه وب سایت شما از دسترس خارج نخواهد بود.

شما همچنین می توانید ...

مطالب پر بازدید و محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.