فروش کولرگازی 18 هزار

خرید کولرگازی 9 هزار اینورتر

کولرگازی 9 هزار اینورتر محصولی کم مصرف است که برای فضاهای 10 تا 12 متری قابل استفاده است. در صورت استفاده از این کولر متناسب با فضای مورد نظر از سرمایش و گرمایش خوبی برخوردار خواهید شد. این نوع کولرگازی در رده کولرگازی های تک فاز قرار گرفته است. به طور کلی می توان گفت کولرگازی 9000 عملکرد بهینه و به صرفه ای دارد. این محصول در دسته کم مصرف ترین کولرگازی های موجود در بازار قرار دارد. این کولرگازی تا سالیان سال می تواند عملکرد خوبی به شما ارائه دهد.

مهمترین ویژگی های کولرگازی 9 هزار

کولرگازی 9000 اینورتر در مدت زمان طولانی کارایی اول خود را دارد و مصرف برق با گذشت زمان در آن افزایش پیدا نمی کند. این کولرگازی قادر به پرتاب کردن باد 4 متری به جهت های مختلف می باشد و تمام فضای مورد نظر شما را به صورت اتوماتیک تحت پوشش قرار می دهد از این رو به راحتی قادر به رفع نیازهای کاربر می باشد. شما می توانید برای خرید کولرگازی 9 هزار اینورتر سفارش خود را در فروشگاه اینترنتی کولرگازی ثبت نمایید. تا محصول مورد نظر شما همراه با گارانتی و قیمت ایده آل برای شما ارسال شود.

خرید کولرگازی 12 هزار اینورتر

کولرگازی 12 هزار اینورتر دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد است و این امر باعث شده است تا این محصول به عنوان یکی از محصولات فوق العاده و پرمصرف در بین کاربران تبدیل شود. این محصول در برابر شرایط آب و هوایی دارای قدرت سازگاری بسیار بالا می باشد. افراد بنا به دلایل بسیار زیادی به خرید یک کولرگازی 12 هزار می اندیشند که یکی از دلایل مهم این امر توجیه اقتصادی آن برای شما می باشد.

برای خرید یک کولرگازی 12 هزار می توانید به سایت کولرگازی دات کام مراجعه نمایید و قیمت این محصول در برندهای مختلف را نسبت به کیفیت و کارایی که ارائه می دهد مقایسه کنید.

این محصول با محیط سازگاری بیشتری دارد و همچنین به محیط زیست ضرر کمتری وارد می کند. همچنین میزان خنک کنندگی را افزایش داده و دمای پایین تری دارد.

کولرگازی 12 هزار همانند کولرگازی 9 هزار نیز باد را به چهار جهت پرتاب می کند که این امر یکی از مهمترین مزایای این محصول محسوب می شود.

فروش کولرگازی 18 هزار

فروشگاه اینترنتی کولرگازی دات کام اقدام به فروش کولرگازی 18 هزار نموده است از این رو به منظور خرید انواع کولرگازی تنها کافی است به سایت این فروشگاه اینترنتی مراجعه نمایید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را خریداری نمایید.

موتور این محصول بسیار قدرتمند و خاص می باشد. قدرت باد این محصول حدود 20 متر می باشد از این رو می تواند جریان هوای سرد تولید شده را در جهات مختلف با متراژ 45 متر مربع را به خوبی انتقال دهد و فضای این محیط را به طور کامل تحت پوشش قرار خواهد داد. از آنجا که این محصول توانایی خوبی برای خنک سازی محیط دارد استفاده از آن برای این محیط ها توصیه می شود. به طور کلی می توان گفت کولرگازی 18 هزار برای محیط هایی با فضای میانگین 18 الی 30 متر گزینه مناسبی محسوب می شود.

شما همچنین می توانید ...

مطالب پر بازدید و محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.