download 81

طراحی وب سایت شخصی

امروزه اهمیت اینترنت به عنوان یک بستر اطلاعاتی بیکران بر هیچکس پوشیده نیست.می توانید با توجه به تخصصی که دارید و هدفی که در ذهن می پرورانید یک وب سایت شخصی داشته باشید و از این طریق با دنیا در ارتباط باشید و ارتباطات جدیدی بدست آورید.

بخش های مختلف در طراحی سایت شخصی:

برخی از امکاناتی که یک سایت شخصی می تواند داشته باشد عبارتند از:
– اطلاعات فردی شامل :مشخصات کلی،زندگینامه و رزومه کاری
– گالری تصاویر شخصی همراه با دسته‌بندی موضوعی
– یادداشت های روزانه
– نمونه کارها
– اطلاعات تماس
– ارایه فایل در سایت برای دانلود

در طراحی وب سایتهای شخصی جذابیت گرافیکی سایت بسیار مهم است. تجربه کاربری دلپذیر ، دسترسی پذیری مطلوب و محتوای ارزشمند ، باعث بیشتر دیده شدن این گونه وب سایتها می شود.

صفحه درباره من ، بخش پربازدید این گونه سایتهاست. در این صفحه می توانید بطور کامل خود ، مدارک تحصیلی ، رزومه شغلی و یا معرفی کاری که اکنون به آن مشغول هستید و لیستی از فعالیتهای اجتماعی خود را بیان نمایید ، که باعث شناخته شدن بهتر شما می شود.

وب سایتهای شخصی با اهداف مختلفی  طراحی و راه اندازی می شوند ، مثل سرگرمی ، فیلم ، ارائه آثار هنری ، در میان گذاشتن تجارب ، انتشار مقالات ، معرفی حرفه یا رزومه کاری  و …

با طراحی اختصاصی وب سایت شخصی ، یک سایت یونیک با طرح و رنگ دلخواه  خواهید داشت. البته میتوانید با استفاده  از قالبهای آماده وب سایتهای شخصی و برنامه های مدیریت محتوا مثل وردپرس نیز با هزینه مناسب تر صاحب وب سایت شوید.

با توجه به افزایش اینفلوئنسر مارکتینگ شما همچنین می توانید با فعالیت تخصصی در حوزه کاری خود، انتشار مقالات ارزشمند در سایت شخصی خود، برگزاری وبینار ، به اشتراک گذاری تجربیات خود و آموزش در سایت ، خود را به عنوان فردی موثر در کسب و کارتان مطرح نمائید.

images 18

شما همچنین می توانید ...

مطالب پر بازدید و محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.