download 48

طراحی وبلاگ

وبلاگها ابزارهای بسیار مهمی هستند، امروزه خیلی از وب سایت های بزرگ در دنیا و ایران، در کنار وب سایت خودشون یک وبلاگ هم دارن، مثلا (بامیلو، دیجی کالا، 5040 و …) البته وبلاگ این سایت ها دارای تمامی امکانات یک وب سایت کامل هستند.

یک وبلاگ در واقع یک صفحه شخصی آنلاین در یک وب سایت مادر است که شما میتوانید در آن مطالب مورد نظر خود را به صورت پست های جداگانه به ترتیب منتشر و در دسترس سایر کاربران قرار دهید. اکثر سرویس دهندگان وبلاگ به صورت رایگان امکان ایجاد صفحه شخصی را به کاربران میدهند و تنها با یک ثبت نام آنلاین کوتاه شما قادر به ایجاد وبلاگ شخصی خود در کمتر از پنج دقیقه خواهید بود. هر فرد عادی با حداقل اطلاعات در زمینه کار با کامپیوتر و اینترنت میتواند با استفاده از ابزار موجود در بخش مدیریت وبلاگ که معمولا بسیار شبیه به نرم افزار رایج Word است مطالب دلخواه خود را با رعایت قوانین وبلاگ مورد نظر از نظر محتوا منتشر نماید.

برای مدیریت وبلاگ نیز شما نیاز به ابزار و یا نرم افزار خاصی ندارید و با ورود به بخش کاربری خود در وب سایت اصلی ابزار نگارش مطلب در اختیار شما قرار میگیرد.

با توجه به ذات اصلی وبلاگ ها که در آنها تعداد زیادی از صفحات توسط کاربران به صورت روزانه اضافه و ویرایش میشوند گوگل و موتورهای جستجوگر نیز بیشتر به وبلاگ ها توجه نشان میدهند و کاربران این امکان را دارند تا به صورت رایگان با ایجاد یک وبلاگ خدمات و یا محصولات خود را در اینترنت معرفی کنند.

download 50

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

شما همچنین می توانید ...

مطالب پر بازدید و محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.