طراحی سایت

طراحی وب و نرم افزارهای مبتنی بر وب

طراحی و برنامه نویسی سفارشی وب سایت یا برنامه های خاص منظوره مبتنی بر وب می تواند تاثیر به سزایی در بهبود فرایند سرویس دهی و ارائه خدمات منحصر به فرد داشته باشد علاوه بر تمام مواردی که در زیر برای هر مورد به تفصیل اشاره شده است، ارائه امکانات ویژه و خاص منظوره با طراحی و پیاده سازی سفارشی؛ می تواند، باعث افزایش امنیت نرم افزار یا سایت، بهینه بودن استفاده از منابع، افزایش سرعت و بسیاری از فاکتورهای دیگر شود.

برنامه نویسی سفارشی در وب سایت ها علاوه بر جذب مخاطب بیشتر می تواند، باعث افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو شود، که این مهم به تنهایی می تواند ضامن موفقیت شما در یک کسب و کار اینترنتی باشد.

 • طراحی وب سایت سفارشی استفاده از پیاده سازی سفارشی، امکان طراحی واسط کاربر خاص منظوره و توسعه فرآیندهای مخصوص و ارائه امکانات منحصر به فرد در یک وب سایت می تواند تاثیر بسیار مناسبی بر روی مخاطبان شما داشته باشد. امروزه، افزایش تعداد وب سایت های شرکتی، فروشگاهی یا کسب و کارهای اینترنتی، باعث افزایش انتظار کاربران از وب سایت شده است. مخاطبان در مواجه با سایت های مبتنی بر سیستم های متن باز – اوپن سورس، به سرعت پی به مشابه بودن این سرویس ها با سایت های ارزان قیمت دیگر می برند و اعتماد خود را نسبت به کسب و کار از دست می دهند. ارائه سفارشی، امکانات ویژه و خاص منظوره و منطبق با نیاز مخاطب می تواند سرویس را در جذب هر چه بیشتر مخاطبان یاری نماید.
 • نرم افزارهای مبتنی بر وب بستر وب با یک ساختار ذاتی شبکه ای می تواند برای هر سرویس نرم افزاری یک پلتفرم مناسب باشد. امکان دسترسی آسان در تمامی سیستم های عامل با یک کیفیت مانند ویندوز، اندروید، اپل، لینوکس ها و بسیاری دیگر …، از مهمترین مزیت های ارائه خدمات کامپیوتری بر روی بستر وب می باشد.
  امکان توسعه سریع، قابلیت استفاده کاربران در طول زمان تولید، توسعه و نگهداری و سهولت امکان اتصال سایر سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری به یک سرویس مبتنی بر وب از مزیت های پیاده سازی و توسعه سیستم های کامپیوتری مبتنی بر وب است.
  یکی دیگر از مزیت های رقابتی نرم افزارهای مبتنی بر وب و برتری بر نرم افزارهای Native (مانند برنامه دسکتاپ قدیمی ویندوزی یا برنامه های انحصاری برای اپل یا App های اندروید) امکان دسترسی آسان، متحد الشکل، یکپارچه از روی تمامی سخت افزارهای کامپیوتری می باشد. به عنوان نمونه یک برنامه اداری، اندرویدی فقط بر روی موبایل های اندروید کار می کند حال آنکه پیاده سازی مبتنی بر وب آن، امکان استفاده از این برنامه را در موبایل ها، فبلت ها، تبلت ها، دسکتاپ ها و حتی تلویزیون ها امکان پذیر می نماید.
 • راه حل فنی – پیشنهادی پیشنهاد ما برای طراحی، پیاده سازی، راه اندازی، پشتیبانی و توسعه متناوب سیستم های مبتنی بر وب، از وب سایت های تجاری تا نرم افزارهای جامع مبتنی بر وب، استفاده از راه حل های یکپارچه ی برنامه نویسی شرکت مایکروسافت است. انتخاب ما برای پیاده سازی اکثر سیستم های مبتنی بر وب (در سال 2015) استفاده از:
  •  پلتفرم Microsoft ASP.NET MVC با زبان #C برای پیاده سازی
  •  استفاده از بانک های اطلاعاتی SQL Server یا SQL Server Express به عنوان RDBMS
  •  استفاده از Embedded – RavenDB و MongoDB به عنوان NoSQL
  •  استفاده از Entity Framework به عنوان ORM
  •  غالبا از Bootstrap به عنوان Front-End Framework
  •  استفاده از LESS و Sass برای سفارشی سازی واسط کاربر صفحات
 • سیاست توسعه متن باز قسمت هایی از کدهای پایه و منابع برنامه نویسی طراحی وب ایران هم اکنون بر روی GitHub و به صورت متن باز – اوپن سورس توسعه می یابد. مشتریان، علاقه مندان و تیم های توسعه همکار می توانند از آن استفاده کرده یا درخواست تغییرات بر روی آن ها را داشته باشند.