images

طراحی سایت و تاثیر دامنه در آن

آناتومی URL در طراحی سایت

هنگامی که شما یک نام طراحی سایت را از گوددی یا هر تعداد دیگری از ثبت نام دامنه شرکت هایی که دامنه خریداری و می فروشند خریداری می کنید ، آنچه در اصل خریداری می کنید دامنه سطح دوم است ، بخشی که قبل از نقطه می آید. به عنوان مثال یاهو توییتر و آمازون بنابراین اگر این دامنه سطح دوم است ، می توانید به این سؤال پاسخ دهید دامنه سطح بالا در طراحی سایت چیست منجر به ایجاد سیستم نام دامنه دی ان اس در طراحی سایت شد.

دی ان اس یک سیستم مبتنی بر لایه است که توسط شرکت اینترنتی غیرانتفاعی برای نام ها و شماره های اختصاص یافته کنترل می شود و وظیفه نامگذاری دستگاه ها و خدمات قابل دسترسی از طریق اینترنت عمومی یا اینترانت های خصوصی را در طراحی وب سایت دارد. این سیستم اطلاعات متنوعی را با نام دامنه اختصاص داده شده به افراد یا سازمان ها پیوند می دهد. در اصل ، دی ان اس با آدرس های آی پی مورد نیاز رایانه ها و دستگاه های مختلف در سراسر جهان به راحتی نام های یاد شده را به هم می زند.

بررسی برنامه های طراحی سایت

همه افراد منابع لازم برای ایجاد یک توسعه دهنده وب حرفه ای را ندارند این بدان معنا نیست که داشتن یک طراحی سایت عالی و کاربرپسند با بودجه محدود امکان پذیر نیست. حتی کسی که خود را بسیار باهوش وب نمی داند می تواند با استفاده از یک الگوی از پیش طراحی شده طراحی سایت را از ابتدا طراحی کند. هزینه استخدام در هنگام استخدام یک طراح می تواند منع کننده باشد اما با چیزی شبیه به طرح سازنده طراحی سایت گوددی تقریباً هرکسی می تواند.

در هیچ زمانی توانایی یک سایت را پیدا و راه اندازی نکند در اینجا سریع به برنامه های سازنده طراحی سایت گوددی می پردازیم وجود دی ان اس باعث می شود اینترنت به طور خلاصه کاربرد بیشتری در طراحی سایت تهران داشته باشد به لطف نوآوری مکان یاب های یکسان منابع یا همانطور که بیشتر آنها را در طراحی سایت می شناسیم آدرس های وب است طراحی سایت شخصی یک طراحی سایت شخصی گوددی یک بستر عالی برای وبلاگ ، وب سایت خانوادگی است.

images 15

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

شما همچنین می توانید ...

مطالب پر بازدید و محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.