طراحی سایت واردات و صادرات

طراحی سایت واردات و صادرات

طراحی سایت واردات و صادرات

طراحی سایت واردات و صادرات در این زمینه شغلی برای شرکت هایی قابل استفاده می باشد که جهت رشد و ارتفا کار خود نیاز به معرفی بیشتر و یافت شدن برای مشتریان می باشد، هر کشوری در زمینه کالاهای خود و تامین آنها درون کشور نیاز به واردات از سایر کشور ها دارد و در زمینه صادرات می توان کالاهایی که قدرت تولید آنان را داشته باشد اقدام به فروش به سایر کشور ها نماید که این وارد و خارج کردن آن از راه های دریایی، زمینی و هوایی صورت خواهد پذیرفت.

داشتن یک طراحی سایت مناسب به مجموعه هایی که در زمینه وارد و خارج کردن کالا فعالیت می نماید امری ضروری می باشد تا اشخاصی که برای ترخیص کالای خود در مرزهای مختلف به دنبال شما هستند بتوانند شما را یافته و ارتباط برقرار نمایند.

طراحی سایت واردات و صادرات
طراحی سایت واردات و صادرات

چرا نیاز به ساخت سایت واردات و صادرات دارید؟

جذب مشتری برای بازرگانان اولین هدف آنها است. شرکت‌های بازرگانی یا ارائه کننده خدمات واردات و ترخیص کالا که روی واردات و شبکه فروش داخلی کالاهای مشخصی تمرکز دارند که در هر دو صورت برای نمایش اعتبار و معرفی بهتر توانمندی و تخصص خود یا معرفی محصولات و شبکه فروش و خدمات پس از فروش خود، نیازمند وب سایتی برای اطلاع رسانی می‌باشند.

برای همین احساس نیاز به طراحی سایت همواره در آنها احساس می‌شود.

در طراحی سایت واردات و صادرات همواره نیاز است که سایتی به صورت دو زبانه یا چند زبانه ایجاد کرد تا از طریق زبان‌های محبوب دنیا مثل انگلیسی در دسترس باشد. از آنجایی که بیشتر سایت‌های بازرگانی در ایران وابسته به محدوده خاورمیانه هستند استفاده از زبان انگلیسی، عربی و ترکی در اولویت بالاتری قرار دارد.

چرا طراحی سایت واردات و صادرات مهم است؟

طراحی سایت واردات و صادرات برای شرکت‌هایی که در زمینه تجارت، بازرگانی و امور صادرات و واردات فعالیت دارند باید در راس برنامه‌های کاری آنها مورد توجه قرار گیرد؛ زیرا وب‌سایت برای اینگونه شرکت‌ها به منزله شریان حیاتی و ایجاد پل ارتباطی با مشتریان بازار داخلی و نیز راهی بدون مرز  و بدون محدودیت زمانی برای برقراری ارتباط و گسترش روابط اقتصادی و تعامل صنفی با بازار دیگر کشورها می باشد.

طراحی سایت این امکان را به شما خواهد داد که در فضای مجازی برای خود سایتی داشته تا با دیگر همکاران خود در سراسر دنیا ارتباط داشته باشید و با آنها همکاری کنید. با طراحی سایت بازرگانی می‌توانید به معرفی بازرگانی خود با استفاده از شماره‌های تماس، نمایندگی‌ها، نرخ ارز و محصولاتی که با آن سر و کار دارید را در سایت قرار دهید تا کاربران به شما سفارش دهند.

یک سایت واردات و صادرات باعث رشد و پیشرفت کار شما در فضای مجازی می‌شود پس از همین حالا شروع به طراحی سایت بازرگانی کنید.

قابلیت‌های مهم در طراحی سایت واردات و صادرات

یک سایت در زمینه بازرگانی هم باید مشابه سایر سایت‌ها که طراحی می‌شود دارای امکانات مختص به خود باشد تا بتوان به بهترین شکل ممکن کسب و کارتان را معرفی کنید. در طراحی سایت  باید امکاناتی که در ادامه شرح می‌دهیم را در سایت خود پیاده سازی کنید.

●     نمایش محصولات و خدمات
●    نمایش پروژه ها و نمونه کارها
●    دسته بندی محصولات، خدمات و پروژه‌ها به صورت دقیق
●    گالری تصاویر
●    چند زبانه کردن سایت
●    استفاده از نقشه ی گوگل
●    سیستم اعطای نماینگی و یا شعبه
●    ایجاد فرم ارتباط با مشتری
●    ماژول خبرنامه برای دریافت ایمیل مشتریان
●    سیستم پیشرفته مدیریت فروش و ارتباط مشتری CRM
●    امکان خرید آنلاین برخی محصولات یا تمامی محصولات به صورت عمده
●    داشتن ظاهر مناسب و سرعت بالا در دسترسی به سایت
●    رزومه شرکت و هر آنچه که دوست دارید افراد در رابطه با شما بدانند

طراحی سایت واردات و صادرات باعث اعتبار دادن و بها دادن به شرکت بازرگانی شده و با وجود چند زبانه کردن سایت می‌توانید کسب و کارتان را در سطح بین المللی معرفی کنید که اصلی‌ترین و بهترین هدف از طراحی این نوع سایت نیز همین مسئله است.

از دیگر فواید طراحی سایت واردات و صادرات می‌توان به ایجاد ارتباط بهتر و دوسویه مشتری و شرکت، اطلاع رسانی از محصولات و خدمات جدید و شکسته شدن محدودیت‌های جغرافیایی اشاره کرد.

شما همچنین می توانید ...

مطالب پر بازدید و محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.