طراحی سایت

طراحی سایت فنی و خلاقانه و ویژگیهای آن

با توجه به نیاز بسیار بازار به طراحی سایت ، شرکت های طراحی وب سایت زیادی مشغول به کار هستند . اکثر کارفرمایان برای انتخاب شرکت مناسب با مشکلاتی مواجه هستند .

ویژگیهای طراحی سایت خلاقانه و فنی عبارتند از:

  1. خلاقیت در طراحی جذاب و کاربر پسند(UI/UX) و منحصر به فرد، حس اعتماد رو به بازدیدکنندگان انتقال میدهد.
  2. خلاقیت در سبک سازی سایت و افزایش سرعت سایت، مهم ترین ویژگی برای وب سایت شما محسوب میشود. هر سایتی با هر ظاهری اگر کند باشد، کارایی سایت رو پایین آورده و برای سئو هم اصلا خوب نیست.
  3. ریسپانسیو به معنای واکنش گرا بودن است . یعنی زمانی که یک سایت طراحی میشود باید در تمامی دستگاه ها اعم از کامپیوتر ، تبلت ها و تلفن های همراه به صورت استاندارد نمایش داده شود . این ویژگی یکی از ویژگی های مهمی است که حتما باید توسط شرکت طراح سایت رعایت و اجرا شود و یکی از موارد مهم در سئو سایت است.
  4.  خلاقیت در تولید محتوای باکیفیت برای سئو جهت تبدیل بازدیدکننده به مشتری میتواند کمک به افزایش فروش و ارائه خدمات آن کسب و کار کند.
  5. پنل مدیریتی ساده و کاربردی با ناوبری راحت، مدیریت وب سایت رو لذت بخش می کند.
  6. امنیت برای طراحی سایت رو نباید دسته کم گرفت.با توجه به هکرهای موجود در بازار رقابت در اینترنت جهانی باید نوع کدنویسی شرکت های طراحی سایت باید استاندارد و بهینه سازی شده باشه بطوریکه در خدمات پشتیبانی شرکت طراحی سایت باید هسته نرم افزار و ابزارها رو آپدیت نگه دارد.
download 2

شما همچنین می توانید ...

مطالب پر بازدید و محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.