طراحی سایت خدمات

طراحی سایت خدمات

با ابزارهای اتوماسیون بازاریابی ویترین می‌توانید مشتری‌های خودتان را ترغیب کنید دوباره و چندباره از شما خرید کنند! فرقی نمی‌کند از چه طریقی مشتری جذب می‌کنید. با طراحی سایت فروشگاهی و اتوماسیون بازاریابی ویترین، دسترسی بهتری به مشتریان خواهید داشت.

طراحی سایت خدمات
راحت‌تر بفروشید

حضوری یا آنلاین؟ با ابزارهای ویترین محدودیتی در کانال‌های فروش ندارید. همهٔ فروش خود را از یک سیستم یکپارچه مدیریت کنید. در ویترین می‌توانید هر تعداد شعبهٔ حضوری یا آنلاین که می‌خواهید بسازید و عملیات انبارداری، حسابداری، بازاریابی و فروش همه را مدیریت کنید. ویترین به شما کمک می‌کند وقت کمتری برای عملیات تکراری بگذارید و روی فروش بیشتر متمرکز شوید.

طراحی سایت خدمات
امکانات کاربردی ویترین
عکس درگاه پرداخت ویترین
درگاه پرداخت بی‌نقص

درگاه پرداخت اختصاصی به نام خود شما تهیه می‌شود. هیچ هزینهٔ پنهانی در کار نیست.

عکس ابزار سئوی ویترین
ابزار سئوی پیشرفته

با امکانات سئوی ویترین خیالتان از بالاتر دیده‌شدن در نتایج گوگل کاملا راحت می‌شود.

عکس سازگاری با گوشی در ویترین
سازگاری کامل با گوشی و تبلت

ویترین بر بستر وب ارائه می‌شود و طوری طراحی شده تا روی هر صفحهٔ نمایشی عالی کار کند.

عکی وب اپلیکیشن PWA در ویترین
اپلیکیشن سریع و سبک

همهٔ ویترین‌ها یک اپلیکیشن PWA نیز دارند که روی هر نوع گوشی هوشمند نصب می‌شود.

برند خود را متمایز کنید

معرفی شرکت و برند یکی از حساس‌ترین کارهاست چون مخاطبان آنلاین شما زمان اندکی برای آشنایی با برندتان صرف می‌کنند. طراحی سایت شرکتی با ویترین به شما کمک می‌کند تا از این زمان طلایی نهایت استفاده را ببرید و اعتبار و شایستگی خود را به رخ بکشید! ویترین طوری طراحی شده که در کمترین زمان بتوانید برای برند خود سایتی حرفه‌ای و تأثیرگذار طراحی کنید.

طراحی سایت خدمات
در گوگل دیده شوید

اگر می‌خواهید کسب‌وکار و برند شما در نتایج جست‌وجوی گوگل بالاتر دیده شود، بدون شک به طراحی سایت نیاز دارید. ویترین خیال شما را از نظر بهینه‌سازی فنی سایتتان راحت می‌کند. همچنین با استفاده از آموزش سئو در ویترین می‌توانید محتوای سایتتان را بهینه کنید.

طراحی سایت خدمات
جزئیات را کنترل کنید

اگر دوست دارید سایت شما کاملا با سلیقهٔ خودتان هماهنگ باشد، می‌توانید همین الان با استفاده از نرم‌افزار سایت ساز ویترین سایت خود را بسازید! جزئیات گرافیکی و محتوایی سایت در اختیارتان خواهد بود و می‌توانید تغییرات دلخواه خودتان را هر زمان و از هر جایی، حتی با یک گوشی موبایل، در سایت و وب‌اپلیکیشن اعمال کنید.

طراحی سایت خدمات

شما همچنین می توانید ...

مطالب پر بازدید و محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.