professional web design

طراحی سایت حرفه ای طراح وب

طراحی سایت امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است. فرض کنید فردی اسم شرکت شما را شنیده است و می خواهد در مورد شما بیشتر بداند. او اولین کاری که انجام می دهد؛ جستجو در فضای اینترنت است. وقتی در اینترنت نامی از شما پیدا نکند در نتیجه دلسرد شده و نام شرکت شما را رفته رفته فراموش خواهد کرد. طراحی سایت امری فنی و پیچیده است و نمی توان آن را به هر کسی سپرد. برای اینکه یک وب سایت از صفر به صدِ خود برسد تیم های مختلفی مشغول کار روی آن خواهند بود. از تیم گرافیک گرفته که اولین قدم های طراحی وب سایت را بر می دارد؛ تا تیم تولید محتوا که وب سایت شما را تکمیل و به روز رسانی می کند. به همین دلیل است که اکثر کارشناسان طراحی سایت را تلفیقی از هنر و فن می دانند. در نتیجه طراحی وب سایت را هر کسی نمی تواند انجام دهد. برای اینکه یک وب سایت طراحی و تکمیل شود باید کارهای زیر برای آن انجام شود:

  • طراحی گرافیکی سایت
  • پیاده سازی طرح گرافیکی به وسیله ی کدهای استاندارد شده
  • تولید محتوای نوشتاری و بصری
  • بهینه سازی و سئو سایت

در شرکت طراح وب هر کدام از فعالیت های ذکر شده توسط تیمی مجزا و مخصوص به خود انجام می شوند. از همین روی افراد زیادی هستند که می توانند از خلاقیت خود استفاده کرده و سایتی متفاوت تحویل شما دهند.

طراحی سایت حرفه ای در کمترین زمان

برای طراحی سایت حرفه ای پارامتر های زیادی باید رعایت شود که این موضوع باعث افزایش زمان انجام پروژه می شود. به دنبال آن وقتی زمان بیشتر شود طبعاً هزینه ی انجام پروزه نیز افزایش می یابد. اما طراح وب برای جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریانش پروژه های طراحی سایت اختصاصی خود را در بازه ی زمانی کوتاه تری نسبت به رقبای خود به اتمام می رساند. البته طراحی قالب سفارشی شما کاملاً مطابق با سلیقه ی خودتان طراحی می شود. به همین دلیل خیالتان از کیفیت کار می تواند راحت باشد.

آیا کسب و کار ما نیاز به وب سایت دارد؟

شاید این جمله را شنیده باشید: “عصر، عصر دیجیتال است.” بنابراین می توان اهمیت حضور در فضای دیجیتال را درک کرد. هر روزه چندین سایت به عنوان رقیبی برای شما در فضای وب ظاهر می شوند و می توانند از این طریق به راحتی گوی سبقت را از شما بربایند. در نتیجه حضور شما چه در فضای آنلاین و چه در فضای آفلاین تاثیر بسزایی بر روی معرفی برند شما خواهد گذاشت. اما فقط حضور کافی نیست. باید با برنامه و استراتژیک وارد فضای دیجیتال شد. شما باید به بهترین شکل ممکن وارد این حوزه شوید. در نتیجه حضور مشاوری مانندطراح وب می تواند چراغ راهی برای شما باشد.

download 1

بزرگ ترین مشکل در طراحی وب سایت

ممکن است تعدادی از شما با این مشکل مواجه شده باشید که وب سایت مد نظرتان در موعد مقرر به شما تحویل داده نشده و یا چیزی که به شما تحویل داده شده، کاملاً دور از انتظارات شما باشد. مشکلاتی از این دست زمانی رخ می دهد که شما در جریان روند کار نباشید. در نتیجه از میزان پیشرفت کار و نحوه ی انجام آن بی اطلاع خواهید بود. گروه طراح وب می تواند برای شما این اطمینان را حاصل کند که از تمامی مراحل کار با خبر خواهید شد. این مهم را می توانید از همان ابتدای کار احساس کنید. با توجه به امکاناتی که در اختیارتان قرار می دهیم شما می توانید در کمترین زمان از میزان پیشرفت پروژه ی خود باخبر شوید.

وب سایت یا شبکه های اجتماعی ؟

با پیدایش شبکه های اجتماعی، استقبال از فضای وب تا حد زیادی کاهش یافت. به همین دلیل ممکن است این سوال به ذهن شما خطور کرده باشد که “آیا با این وجود طراحی یک وب سایت برای کسب و کار من لازم است؟” در جواب این سوال باید گفت که بلیماهیت شبکه های اجتماعی به گونه ای است که بیشتر حالت ارتباطی دارند و شما نمی توانید در آن ها تجربه ای مناسب از خرید محصولاتتان در اختیار مشتری قرار دهید. علاوه بر این، شبکه های اجتماعی دارای قالبی آماده هستند و شما فاقد این توانایی هستید که آن را برای خود شخصی سازی کنید. روش درست این است که شما در ابتدا یک وب سایت برای خود داشته باشید و از طریق شبکه های اجتماعی آن را معرفی کنید و به همین شکل برای سایتتان بازدید کننده جذب کنید. گفتنی است که گروه فردا دیجیتال تمام این مراحل یعنی: طراحی وب سایت، راه اندازی و مدیریت شبکه های اجتماعی برای شما انجام خواهد داد.

چه نوع وب سایتی مناسب کسب و کار ما است؟

به طور کلی می توان انواع وب سایت را به سه دسته ی زیر تقسیم بندی کرد:

  • طراحی سایت شرکتی
  • طراحی فروشگاه اینترنتی
  • طراحی سایت اختصاصی

با توجه به نوع نیاز کسب و کارتان می توانید هر یک از انواع وب سایت های گفته شده را داشته باشید. البته این نکته هم نباید فراموش شود که طراحی همه ی این سایت ها داینامیک بوده و سلیقه ی شما مهم ترین الویت برای ما می باشد.

طراحی سایت ارزان

اگر یک شرکت نوپا هستید که دارای بودجه ای اندک است. برای گسترش کسب و کار خود در فضای اینترنت به شما طراحی سایت آماده ارزان را پیشنهاد می کنیم. طراحی سایت سریع به شما کمک می کند تا با کمترین سرمایه و در کوتاه ترین زمان صاحب یک سایت آماده فروشگاه اینترنتی شوید. تیم طراحی سایت فردا دیجیتال می تواند با تحویل یک وب سایت آماده ی وردپرس به شما، کمک کند تا بتوانید محصولاتتان را در وب سایت آماده فروشگاهی خود به فروش برسانید. پس زمان را از دست ندهید و همین الان با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

شما همچنین می توانید ...

مطالب پر بازدید و محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.