طراحی سایت وکلا

طراحی سایت با وردپرس چه مزایایی دارد؟

طراحی سایت با وردپرس یکی از مهمترین کارهایی است که می تواند در ایجاد درآمد های بالا و پیشرفت های کاری به صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک کمک بسیاری کند. در واقع طراحی وب سایت با وردپرس دارای فواید بسیاری است که می تواند در هر زمینه ای به راحتی انجام گیرد و این امر می تواند نوعی تبلیغات در بازاریابی مجازی و آنلاین باشد.

مزایای طراحی سایت با وردپرس:

۱- متن باز بودن

وردپرس یک پلت فرم متن باز است که توسعه دهندگان می توانند از کدهای نوشته شده و مورد استفاده در حال حاضر بدون نیاز به تغییر یا شروع از ابتدا استفاده کرده همانطور که جوامع بزرگ توسعه دهنده دارد، در نتیجه، توسعه دهندگان با استفاده از منابع، زمان و هزینه نوشتن و اجرا یک برنامه جدید را به اشتراک می گذارند که این تحت مجوز GPLv2 می آید، به این معنی که شما به راحتی می توانید بدون تغییر هزینه، اشتراک و یا هزینه های مجوز، تغییر، توزیع و استفاده از آن را انجام دهید.

۲- قابلیت استفاده و سادگی

برای طراحی و توسعه وبسایت با برنامه های دیگر شما نیاز به درک پایه ای از اصطلاحات فنی و دانش دارید، اما در وردپرس نیازی به دانستن اصطلاحات فنی ندارید ! وردپرس به سرعت راه اندازی میشود ، به روز رسانی می شود و در مجموع روند ساده و در کل آسان را دارد .

۳- تنوع پلاگین ها

از دیگر مزایای بزرگ وردپرس میتوان به داشتن بیش از ۴۵،۰۰۰ پلاگین برای هر قابلیت اشاره کرد. شما می خواهید تجزیه و تحلیل سایت خود را انجام دهید، شما یک پلاگین خاص دارید که می خواهید SEO را بهبود ببخشید. باز هم مجبور نیستید یک خط از کد را برای هر عملکرد بنویسید فقط پلاگین مربوطه را نصب و این قابلیت را در سایت خود داشته باشید.

۴- توسعه سریع

مهمترین مزیت وردپرس  سرعت شما است که قادر به ایجاد و شروع به استفاده از وب سایت میکند. شما می توانید با استفاده از پلاگین ها و قالب های موجود آن ، سایت خود را ایجاد کنید و فرآیند ایجاد یک سایت با وردپرس بسیار ساده است،

۵- امکانات و انعطاف پذیری بسیار گسترده در وردپرس

سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، از انعطاف پذیری بسیار خوبی برخوردار است و میتواند به هر سبکی سفارشی سازی شده است  و ساختار خوب آن میتواند پاسخگوی هر گونه وب سایتی باشد . از امکانات اماده وردپرس میتوان ( مدیریت کاربران – مدیریت فایل های چند رسانه ای – برگه ها و مقاله ها و … ) اشاره نمود که فرایند توسعه وب سایت را بسیار سریعتر و آسانتر می سازد .

download 85

شما همچنین می توانید ...

مطالب پر بازدید و محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.