download 26

طراحی اسلاید و فواید بکارگیری آن در وب سایت

پیاده سازی و نمایش هرآنچه در ذهن شکل می گیرد برای نمایش به تعداد بیشماری از افراد در سراسر جهان ، ایده اولیه شکل گیری فضای بی انتهای دنیای وب است .

اسلایدر در طراحی سایت به آسانی تنظیم می شود و برای شخصی سازی سایت شما گزینه مناسبی به شمار می آید. این امکان را برای طراحان به وجود می آورند که به طور خلاقانه ای محتوای سایت را در بخش نسبتا کوچکی به نمایش گذارند.

اسلایدر در طراحی سایت را می توان در انواع وب سایت ها مورد استفاده قرار داد. با این حال، اسلایدرها بیشتر در وب سایت های کسب و کار یا وب سایت های نمونه کارهای حرفه ای استفاده می شوند. یکی از مزیت های استفاده از اسلایدر در طراحی وب سایت این است که صاحبان وب سایت می توانند محتوای خود را به صورت نمایش اسلایدهای تصویری جذاب و تعاملی در بالای صفحه قبل از ارائه محتوای اصلی قرار دهند. این مسئله به کاربران این امکان را می دهد تا به سرعت نکات برجسته را ببینند و اقدام کنند.

اسلایدرها می توانند به صورت خودکار بدون استفاده از حرکت اسلاید در زمان تعیین شده، نمایش داده شوند. اسلایدر در طراحی سایت همچنین می توانند به تعامل کاربر پاسخ دهند مثلا کلیک کنند.علاوه بر این، اسلایدرها همچنین می توانند شامل دکمه ها یا ریزعکس هایی باشند تا کاربران برای مشاهده اسلایدی خاص در اسلایدر کلیک کنند.

فواید طراحی اسلاید وب سایت:

  • زمانی که مصرف کننده شما را بشناسد شما به هدف خود رسیده اید
  • افزایش بهره وری و سود تجارت شما
  • تبلیغات صرف هزینه نیست بلکه افزایش بازخورد است
  • از طریق تبلیغات به مشتری های خود بگویید چه برای آنها دارید
  • صدای خود را به گوش دنیا برسانید
  • تبلیغاتی چیزی فراتر از پیشرفت شغلی شما می باشد
images 29

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

شما همچنین می توانید ...

مطالب پر بازدید و محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.