download 9

شرایط دریافت درگاه پرداخت اینترنتی در طراحی سایت

تمامی وب سایت هایی که نیازمند خرید و فروش آنلاین یا به عبارتی نیازمند دریافت و پرداخت وجه از وب سایت باشند به آنها نماد اعتماد الکترونیکی تعلق میگیرد و در ادامه مجوز پرداخت اینترنتی از درگاه های بانکی را دریافت میکند .

طراحی وب سایت با درگاه پرداخت به دو صورت است ۱- وب سایت هایی با درگاه بانکی مستقیم که توسط بانک های مستقیم دریافت میشود ۲-درگاه بانکی واسط که در این صورت پول به حساب شخص سوم واریز شده و سپس به حساب شما واریز میشود که توضیحات ما روی بخش اول یا درگاه بانکی مستقیم می باشد.

شرایط مورد نیاز برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی در طراحی سایت فروشگاهی:

۱.    داشتن نماد اعتماد الکترونیکی
۲.    رعایت کردن قوانین معمول کشور و قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران
۳.    عدم منع فعالیت از نظر نظام بانک داری کشور
۴.    داشتن وب سایت برای فروش اینترنتی
۵.    مرتبط بودن شرح فعالیت های مذکور در مجوز های شغلی و زمینه ی فعالیت سایت
در صورتی که شرایط بالا را دارا باشیم می توانیم نسبت به دریافت درگاه پرداخت اینترنتی اقدام نماییم. البته بسته به شرکت یا بانکی که از آن درگاه را دریافت می کنید می توانید یکی از سرویس های یک مرحله ای ، دو مرحله ای و چند مرحله ای را انتخاب کنید.
سرویس یک مرحله ای درگاه پرداخت الکترونیک
این سرویس ساده ترین و رایج ترین نوع پرداخت اینترنتی می باشد. در این روش خریدار بعد از این که محصول مورد نظرش را انتخاب نمود به درگاه اینترنتی فروشنده منتقل می شود و بعد از اتمام خرید به سایت فروشنده بازمی گردد. پس از بازگشت به سایت فروشنده پیغام موفق یا ناموفق بودن تراکنش به همراه صورت حساب خرید به خریدار نشان داده می شود.

images 28

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

شما همچنین می توانید ...

مطالب پر بازدید و محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.