images 57

بررسی سایت های طراحی سایت

۱-سرعت سایت:

یکی از روش های مهم در موتورهای جستجو سرعت سایت نیز می باشد،زیرا با جستجو در میان الگوریتم های گوگل نیز متوجه خواهید شد که سرعت سایت یکی از ملاک های اصلی سئو سایتها می باشد.چنانچه سرعت لود سایت پایین باشد زمان بیشتری از کاربران میگیرد و این مسئله برای مخاطب نیز آزاردهنده است. یکی دیگر از ملاک ها برای سنجش بهترین سایت ها از نظر طراحی سرعت سایت نیز می باشد که می توان از برخی سایت ها مانند gtmetrix برای سنجش سرعت سایت خود اسفاده کنید.

۲-امنیت سایت:

یکی دیگر از روش های مهم که با استفاده از آن میتوان سایت های مختلف را بررسی کرد امنیت سایت است که کاربران می توانند با خیال راحت اطلاعات سایت را به نمایش بگذارند و از دسترسی هکرها به اطلاعات سایت شخصیشان نگران نباشند،در صورتی که اگر سایتی امنیت کافی را نداشته باشد کل اطلاعات آن به خطر می افتد.یکی از ضروری و مهمترین روش های برتری سایت ها نیز می باشد و مورد توجه قرار میگیرد.

۳-ویژگی های یک سایت موفق:

یک سایت خوب و موفق یکی از ویژگی هایی است که باعث می شود سایت موردنظر نسبت به سایتهای دیگر برتر باشد پس در نتیجه هر چه قابلیت های سایت به صورت موثر طراحی می شود که کاربران به خواسته های خود بهتر دست پیدا کنند و قطعا آن سایت بهتر خواهد بود و روش های خوب یکی دیگر از امتیازهای سایت نیز می باشد.

۴-سئو و بهینه سازی خوب سایت:

یکی از ویژگی های یک سایت خوب سئو سایت میباشد .سایتی که بهینه شده باشد رضایت موتورهای جستجو وکاربران را کسب میکند .سئو سایت شامل سئو onpage و سئو offpage میباشد که بخشی از ان به طراحی سایت و بخش دیگه به تولید محتوا و سئو خارجی سایت مربوط می باشد .برخی از سایت ها به طور حرفه ای سئو تکنیکال را مورد توجه قرار میدهند و به همین خاطر سایت برتری در لیست سایت های برتر ایران خواهند داشت .

۵-طراحی منحصر به فرد سایت:

نکته ی دیگر اینکه طراحی صفحات و بخش های مختلف سایت به گونه ای که تکراری نباشد و تمام اصول طراحی در آن رعایت شده باشد جذابیت بیشتری در قبال دید کاربران وجود دارد در طراحی سایت وردپرس ساختار سایت از شباهت های زیادی نیز برخوردار است اما بعضی از طراحان سایت با طراحی قالب اختصاصی و سفارشی سازی ساختار سایت ها متمایز میگردد.

images 56

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

شما همچنین می توانید ...

مطالب پر بازدید و محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.