download 2019 12 03T050518.807

باز طراحی سایت ونتایج آن

اصول بازطراحی:

اصولی که منجر به تغییر بنیادی در سایت می شود. زمانی که شما با نگاه حرفه ای رنگ ها را با تک تک اجزای سایت هماهنگ نمایید می توانید سنسور کنجکاوی و علاقه را در بازدید کننده فعال نمایید و به این شیوه تغییر در روند عادی سایت خود ایجاد کنید. این مثالی جهت معرفی و آشنایی اصول بازطراحی سایت است.

مهمترین اصول بازطراحی سایت

اولین اصل از اصول طراحی سایت معرفی برند کسب و کار است. این که شما داستان برند خود را بتوانید منتقل کنید موضوعی است که کاربر را با اهداف و ارزش هایی که مد نظر شما است تا حدودی آشنا می کند. کاربران همواره مشغول مقایسه هستند و لوگو و برند موضوعی است که کاربر را متوجه برتری شما نسبت به سایر سایت ها می کند و یا شما را در رده پایین تری از لحاظ حرفه ای می دانند. برای انتقال مناسب هویت سایت خود، باید برند شما گویا و شکیل طراحی شده باشد.

دومین گام برای بازطراحی سایت دقت در ویرایش مطالب است. مشتری سایت خود را بشناسید. در این صورت نیازهای او را درک می کنید و از دیدگاه او به سایت خود نگاه می کنید. این گونه  متوجه خواهید شد چه مواردی ویرایش نیاز دارد و به چه شکلی این امر را انجام دهید تا نتیجه مطلوب عاید شما گردد و با دانستن این مورد می توانید ویژگی های کاربردی سایت را ارتقا دهید

download 2019 12 03T050012.264

نتایج مهم بازطراحی سایت

بالا بردن نرخ بازدید و تبدیل آن به کاربر دائمی و مشتری از مزایای بازطراحی سایت است. اهمیت بازطراحی سایت در این است که افراد اغلب خدمات را (برای دسترسی آسان و راحت ) در اینترنت جستجو می کنند. اغلب این افراد به دنبال جواب سوالات خود و رفع نیازهایشان به اینترنت پناه می برند و این بستر مناسب ترین بستر برای اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم با سرویس یا محصولات و خدمات شما است.

پیدا کردن مشتری جدید برای سایت منجر به سود بالا نیز می شود. مدرن بودن و ریسپانسیو بودن نکات مهمی است اما برای تبدیل بازدیدکننده به مشتری لازم است از فن بازطراحی سایت استفاده نمایید. این امر این گونه میسر می شود که شما خبرنامه ای در سایت خود قرار دهید و یا از کاربر بخواهید اکانتی در سایت شما بسازد و یا ثبت نام کند و در سایت عضو شود. محصول خریداری کند و یا ایمیل ثبت کند. بازطراحی سایت منجر به بالا بردن نرخ بازدید کننده می شود.

زمان انجام بازطراحی سایت:

با روند رو به رشد در طراحی انواع سایت ها می توان گفت عمر مفید شکل ظاهری  یک سایت بین 1.5 سال تا حداکثر 2 سال است. این بدین معنی نیست که از سایت کلا ناامید شوید بلکه برای ادامه راه نیاز به تحولی در زمینه شکل ظاهری و شیوه ارتباط گیری با کاربران دارید. برای این امر مشکلات و مسائل سایت را پیدا کنید و با انعطاف پذیری رویکرد قبلی خود را به روز رسانی نمایید.

این امر می تواند با تغییر تعداد صفحات صورت بگیرد و یا تغییر فونت و رنگ بندی سایت و یا تغییر عکس ها. نمای ظاهری سایت را دلپذیر نمایید. هر زمانی که شما احساس کردید سایت بازدید کننده زیادی ندارد و یا در تبدیل کاربر به مشتری موفق نیست همان زمانی است که لازم است به باز طراحی سایت خود بپردازید. رفتار یک کاربر و نظرات آنها در این امر بسیار کمک کننده است.

نصب ابزارهایی چون گوگل سرچ و گوگل آنالیز می تواند به شما کمک کند که کاربران چه مواردی را بیشتر در سایت شما جستجو کرده اند. این گونه کاربردی ترین صفحات سایت خود را پیدا می کنید و با برنامه ریزی بیشتر از لحاظ محتوایی به غنی سازی آن می پردازید. این موضوع به سئو سایت شما نیز کمک شایانی می کند.

download 2019 12 03T050110.231

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

شما همچنین می توانید ...

مطالب پر بازدید و محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.