images 2020 03 07T160811.894

افزونه های نظرسنجی در طراحی سایت

برای اینکه بتوانید به نیاز کاربرانتان توجه کنید و بتوانید آنها را بیشتر بشناسید بهتر از نظر سنجی در وب سایتتان استفاده کنید و در مواردی نظر کاربران سایت خود را بپرسید.یک افزونه نظر سنجی به شما این امکان را میدهد که بتوانید به راحتی به هدف خود نزدیک شوید.

افزونه نظر سنجی wpforms:

این افزونه جزو یکی از بهترین افزونه های نظر سنجی در وردپرس است و به شما کمک میکند تا بتوانید به صورت های متفاوتی نظر سنجی را در  وب سایتتان ایجاد کنید.

این افزونه امکانات دیگری نیز دارد مانند : ساخت فرم در چند صفحه،ایجاد نوتیفیکشین های سفارشی،اطلاع رسانی از طریق ایمیل و….

این افزونه تمام پاسخ های شما را به در نمودار و جداولی بررسی و برایتان ایجاد میکند.و حتی میتوانید کاربران را با شورت کدی که در اختیارتان قرار میگیرد به صفحه نتایج پس از تکمیل نظر سنجی ارسال کنید.

افزونه نظر سنجی polldaddy

این افزونه یکی از مشهورترین افزونه های نظر سنجی در وردپرس است برای راه اندازی این افزونه نیاز یک کلید API دارید که از طریق اکانت سایت وردپرس میتوانید این کد را دریافت کنید.

اگر شما این افزونه را به حالت پرمیوم تغییر دهید علاوه بر آنکه محدودیت های آن را بر  میدارید لوگوی polldaddy  را از فرم نظر سنجی خود حذف کنید.یک ویژگی بسیار خوب این افزونه قرار دادن کپچا برای جلوگیری از اسپم و بلاک آیپی است.

افزونه نظرسنجی  WP-Poll

این افزونه به شما کمک میکند تا براحتی بتوانید یک نظر سنجی را در وب سایت خود داشته باشید این نظر سنجی میتوانید با استفاده از گزینه های تیک زدنی و انتخابی استفاده کنید.

بعد از شرکت در نظر سنجی به طور خودکار نظر سنجی به هر شخص جداگانه نمایش داده میشود.همچنین برای افرادی که در سایت شما ثبت نام نکرده اند ip آنها ذخیره میشود تا از نظرات تکراری جلوگیری شود.

امیدواریم بتوانید از این افزونه ها به نحو احسن استفاده کنید و به راحتی افزونه نظر سنجی را در طراحی سایت خود راه اندازی کنید.

images 20

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

شما همچنین می توانید ...

مطالب پر بازدید و محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.