images 2020 01 01T035747.842

افزونه المنتور در طراحی سایت

افزونه المنتور یک صفحه ساز پیشرفته برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که با استفاده از آن می توانید قسمت های مختلف سایت وردپرس خود را تغییر داده و طبق سلیقه خود آن را طراحی و دیزاین کنید.

چرا به المنتور نیاز داریم؟

نه تنها به المنتور، بلکه برای طراحی وب سایت های زیبا به طور کلی به یک صفحه ساز قدرتمند نیاز دارید. از آنجایی که ویرایشگر کلاسیک وردپرس و یا حتی ویرایشگر جدید آن یعنی گوتنبرگ امکانات خوبی برای ایجاد بخش های مختلف در اختیار ما قرار نمی دهند، استفاده از یک صفحه ساز مانند المنتور جزو الزامات است.

در صفحه ساز های دیگر امکان مشاهده همزمان تغییرات را نخواهید داشت و شاید این مهم ترین تفاوت المنتور با سایر صفحه ساز ها و علت نیاز ما به آن می باشد.

علاوه بر این رابط کاربری این صفحه ساز بسیار ساده است، تا جایی که برای یادگیری بخش های مختلف آن زمان زیادی مورد نیاز نخواهد بود. این افزونه در کمتر از دو سال به آمار بیش از 1 میلیون نصب فعال رسیده است که نشان از قدرت و کیفیت آن دارد.اما بهتر است در ابتدا از نسخه رایگان استفاده کنید و اگر به ویژگی های بیشتر نیاز داشتید، نسخه تجاری را تهیه نمایید.

مهم ترین دلیل محبوبیت بالای این افزونه این است که 90 درصد از تمام قابلیت های خود را در نسخه رایگان ارائه می دهد و این یک مزیت رقابتی بزرگ در کنار سایر صفحه سازهایی مانند ویژوال کامپوزر است که تنها نسخه تجاری دارند.

تنها 3 سال از عرضه شدن این افزونه می گذرد، اما با وجود مزایا و معایب المنتور در همین مدت کم بسیاری از قالب های پیشرفته وردپرسی در نسخه های جدید خود المنتور را جایگزین صفحه سازهای قبلی کرده اند و بسیاری از افراد به جای سایر صفحه ساز ها، از المنتور استفاده می کنند.

images 2020 01 01T034927.476

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

شما همچنین می توانید ...

مطالب پر بازدید و محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.