images 2019 12 11T040059.250

ارتباط قالب سایت با سئو

سئو قالب همان چیزی است که ۹۰ درصد وب سایت های به اصطلاح متخصص بهینه سازی سایت برای شما به نام سئو انجام می دهند.

شاید شما هم مانند بسیاری از طراحان وب سایت قادر هستید هر قالب و ظاههری که تمایل دارید با استفاده از جداول برای وب سایت خود ایجاد نمایید . اگر اینگونه است ، اگر از تاثیر قالب سایت در سئو با خبر بودید، فورا دست از این کار می کشیدید . چرا که جدول ها باعث ایجاد تعداد زیادی کد HTML می شوند که سایت شما را سنگین و سرعت لود شدن آن را کند می نماید . اگر سرعت لود شدن وب سایت شما بیش از ۸ ثانیه باشد ، بسیاری از کاربران خود را از دست خواهید داد . از دید دیگر ، کند بودن سایت موجب کاهش رتبه سایت شما در موتورهای جستجو خواهد شد، زیرا یکی از معیارهای رتبه دهی موتورهای جستجو، سرعت لود شدن سایت است.
دومین نکته مرتبط با تاثیر قالب سایت در سئو ، توجه به سادگی سایت است. گاهی به علت پیچیدگی کدها ، موتورهای جستجو نمی اتوانند به خوبی محتوای سایت شما را تشخیص دهند ، بنابر این هرچه سایت ساده تر باشد و از کدهایی با پیچیدگی کمتر در آن استفاده شود ، درک اینگونه سایت ها برای موتورهای جستجو آسان تر خواهد بود . بنابر رتبه بهتری به سایت شما اختصاص خواهد یافت .
دلیل دیگری که بیانگر تاثیر قالب سایت در سئو است، این مطلب است که بعضا ممکن است در کدهای شما خطاهای کوچکی وجود داشته باشد که موتورهای جستجو قادر به درک آن ها نباشند و همین مطلب موجب میشود که وب سایت شما را ایندکس نکنند .
با توجه به کلیه نکات ذکر شده می توان نتیجه گرفت که تاثیر قالب سایت در سئو مستقیما مربوط به سادگی و سبکی سایت می شود . پس تا حد امکان از کدهای پیچیده و جداول دوری نمایید .

images 2019 12 11T035509.949

سئوکار حرفه ای:مهندس مهدی مژدهی

شما همچنین می توانید ...

مطالب پر بازدید و محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.